O mnie

Fotografować lubiłam odkąd pamiętam, ale brak swojego aparatu uniemożliwiał mi to, o dziwo nigdy nie fotografowałam ludzi, najczęściej były to krajobrazy, rzadziej zwierzęta. Moja pasja do fotografii zwierząt rozpoczęła się z chwilą rozpoczęcia wolontariatu w schronisku dla bezdomnych zwierząt, jeszcze przed tym jak trafił do mnie mój pierwszy pies, od tej pory fotografowałam tym co miałam pod ręką - telefonem, czasem aparatem taty, aż do momentu zakupu mojej pierwszej lustrzanki. Lubie fotografować zwierzęta i uwieczniać wyjątkowe chwile właśnie z ich udziałem, dlatego, że są nieprzewidywalne i fascynujące dzięki czemu ich ujęcia są jeszcze ciekawsze. Nigdy nie jestem w 100 % zadowolona ze swoich zdjęć, bo wiem, że zawsze mogło być lepiej. Ciągle się uczę i zbieram doświadczenie tym samym mam nadzieję, że kiedyś osiągnę swój cel.

Nie wiążę z fotografią przyszłości, jest to jedynie dodatkowe hobby, które sprawia mi ogromną przyjemność.


Piszą o mnie:
Karolina Berkiewicz grafika i fotografia
Wszystko co koccham - fotografia & psy
WDphoto

Sprzęt:
Canon 70d
Canon KIT 18-55mm f/3.5-5.6
Canon 50 f/1.8
Canon 85 f/1.8

Wcześniej: Nikon d3100, Nikkor 18-105 f/3.5-5.6, 50 f/1.8, 85 f/1.8, Tamron 70-200 f/2.8

Programy:
Adobe Lightroom 5.3
PhotoScape
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Prawa autorskie do tekstu i zdjęć (na tym jak i na innych moich blogach czy stronach) posiadam TYLKO ja i nie życzę sobie kopiowania i publikowania ich na innych stronach/forach bez mojej zgody wg. ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dn: 04 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr.24, Poz.83, Dz.U.Nr.44. Poz. 170 z późniejszymi zmianami)